Perth Munt
Perth Mint gouden en zilveren munten van edelmetaal tot numismatische munten en verzamelmunten voor munten en investeerders
Australische munten
Australische munten kroon zilveren gouden en nikkel munten, Dingen die u moet weten over het verzamelen van Australische munten
Australische munt De Heilige Dollar
Australische munt De Heilige dollar Australais beroemdste munt. In de kolonie New South Wales, gesticht in 1788, was de nood zo hoog dat de maatregelen radicaal waren.
Australische verzamelaarsmunt 1939 Zilveren Florin
Munt 1939 Zilveren Florin, Dingen die u moet weten over het verzamelen van Australische munten
Australische Nugget Gouden Munt
Australian Nugget gouden munt, munten geslagen door de Perth Mint. Munten zoals de Australian Nugget worden beschouwd als een van de belangrijkste en beste gouden beleggingsmunten die ooit op aarde zijn geproduceerd.
Australische Muntmunten: een schatkamer van numismatische excellentie
De Royal Australian Mint creëert zowel circulerende als verzamelmunten met verbluffende ontwerpen en artisticiteit. We onderzoeken elk type Australische munt, hun waarde en unieke sets om te verzamelen.
Pre-decimale Australische munten: soorten en historische betekenis
Pre-decimale Australische munten waren gebaseerd op Britse ponden, shillings en pence valuta. Ze werden tot 1966 geslagen in prachtige ontwerpen. Leer de geschiedenis en soorten pre-decimale Australische munten!