Perth Munt

Perth Mint gouden en zilveren munten van edelmetaal tot numismatische munten en verzamelmunten voor munten en investeerders

Estela Sedawie 19th Apr 2017
1

Australische munten

Australische munten kroon zilveren gouden en nikkel munten, Dingen die u moet weten over het verzamelen van Australische munten

5th Jul 2018
1

Australische munt De Heilige Dollar

Australische munt De Heilige dollar Australais beroemdste munt. In de kolonie New South Wales, gesticht in 1788, was de nood zo hoog dat de maatregelen radicaal waren.

1st Nov 2023
1

Australische verzamelaarsmunt 1939 Zilveren Florin

Munt 1939 Zilveren Florin, Dingen die u moet weten over het verzamelen van Australische munten

1

Australische Nugget Gouden Munt

Australian Nugget gouden munt, munten geslagen door de Perth Mint. Munten zoals de Australian Nugget worden beschouwd als een van de belangrijkste en beste gouden beleggingsmunten die ooit op aarde zijn geproduceerd.

29th Sep 2015
1

Australische Muntmunten: een schatkamer van numismatische excellentie

De Royal Australian Mint creëert zowel circulerende als verzamelmunten met verbluffende ontwerpen en artisticiteit. We onderzoeken elk type Australische munt, hun waarde en unieke sets om te verzamelen.

Ross Sedawie 19th Dec 2023
0

Pre-decimale Australische munten: soorten en historische betekenis

Pre-decimale Australische munten waren gebaseerd op Britse ponden, shillings en pence valuta. Ze werden tot 1966 geslagen in prachtige ontwerpen. Leer de geschiedenis en soorten pre-decimale Australische munten!

Ross Sedawie 2nd May 2024
0